Paslaugos

Metalo konstrukcijų gamyba, priežiūra ir remontas

Mūsų bendrovė montuoja, gamina, prižiūri ir remontuoja įvairioms veiklos sritims skirtas metalo konstrukcijas.

5

Daugiau

Laivų statyba ir remontas

Mūsų specialistai atlieka laivų korpuso surinkimo ir suvirinimo darbus, montuoja specialias sistemas, paruošia ir apdoroja paviršius net ir dideliame aukštyje.

5

Daugiau

Pramoninis alpinizmas

Turėdami aukštos kvalifikacijos specialistus, panaudodami specialią techniką ir taikydami specialius metodus, galime realizuoti sudėtingus ir unikalius projektus bet kurioje pramonės šakoje: statyboje, laivų statyboje, laivų remonte, naftos ir dujų pramonėje ir kt.

5

Daugiau

Statybinių pastolių montavimas ir demontavimas

Bendrovėje dirbantys aukštos kvalifikacijos specialistai paruošia aikštelę statybinių pastolių montavimui, parengia montavimo schemą, atsižvelgiant į statybos objekto ypatumus, montuoja įvairių rūšių statybinius pastolius (sijinius, rėminius, pleištinius arba modulinius).

5

Daugiau

Bendrastatybiniai darbai

Atliekame pastato vidinės ir fasado apdailos darbus, plytų, putų polistireno blokų, dujų silikato blokelių ir kitų medžiagų mūrijimą.

5

Daugiau

Mūsų vertybės

INOVATYVUMAS

Naudojame tik aukštos kokybės medžiagas ir naujausias statybos bei remonto technologijas.

PROFESIONALUMAS

Čia dirba aukštos kvalifikacijos ilgametę darbo patirtį turintys specialistai, sėkmingai realizavę daug įvairių projektų.

KOMANDINIS DARBAS

Mums svarbus darbuotojų noras dirbti komandoje, pasidalinant atsakomybėms ir siekiant bendrų tikslų.

SĄŽININGUMAS

Mūsų paslaugos reikalingos visose pramonės šakose: statybos, laivų statybos, laivų remonto ir t.t.. Mes vertiname klientų pasitikėjimą, todėl profesionaliai ir sąžiningai atliekame bet kurios šios pramonės sferos darbus.

EFEKTYVŪS SPRENDIMAI

Į kiekvieną naują projektą žiūrime lanksčiai bei kūrybingai, priimdami efektyvius sprendimus, kurie padeda pasiekti šaunių rezultatų.