Karjera

Mūsų variklis – kvalifikuoti savo srities specialistai. Kvalifikuoti darbuotojai yra bet kurio verslo turtas, nes jie vaidina svarbų vaidmenį plėtojant verslo reputaciją ir nuolatinę sėkmę. Pramonės sektoriuje ypač svarbu žinoti ką darai, o gerai apmokyti ir savo pareigas išmanantys darbuotojai padeda mums išlaikyti aukštą darbo našumo lygį, kad ir kokie būtų projekto iššūkiai bei klientų lūkesčiai.

Kiekvienas mūsų komandos narys tiek senbuvis, tiek naujokas padeda mums augti ir tobulėti kaip komandai bei kompanijai ir prisideda prie:

L

Produktyvumo didinimo

kvalifikuoti darbuotojai yra savo darbo ekspertai, o tai ir lemia didesnį produktyvumą.

L

Problemų sprendimo

kvalifikuoti darbuotojai turi pažangių teorinių ir praktinių žinių, kurios padeda lengviau ir sparčiau išspręsti kilusias problemas.

L

Spartesnio augimo

savo srities ekspertai ne tik gerai padaro savo darbą, bet ir moka tvarkingai dėlioti mintis, kad padėtų mokintis esantiems šalia bei naujai priimtiems darbuotojams. Kvalifikuoti darbuotojai taip pat reprezentuoja įmonę ir gerina jos reputaciją bei augimą.

L

Teigiamų darbo santykių ir profesionalios darbo atmosferos

kvalifikuoti darbuotojai dažnai pasižymi disciplina, kuri padeda susitvarkyti su paskirtais darbais ir harmoningai dirbti su savo kolegomis. Tai lemia laimingesnę darbo vietą, darbuotojų lojalumą ir sumažintą stresą.

Kviečiame pasinaudoti galimybe

statyti naują karjeros pamatą ant stipraus Gisas Industry bendrovės pagrindo!

Siūlome prisijungti prie mūsų komandos kompetetingus savo srities specialistus:

suvirintojus

montuotojus

elektrikus

frezuotojus

mūrininkus

Jūs įdarbinate savo patirtį – o mes pažadame pasirūpinti konkurencingu atlyginimu, apgyvendinimu ir visais darbui skirtais įrankiais bei drabužiais.

Siųsk savo aprašymą jau dabar ir tapk mūsų kolega!

KANDIDATUOK

Šiuo metu ieškome:

PROJEKTŲ KOORDINATORIAUS

Ieškome komandos nario, kuri(s) gebėtų imtis projektų koordinavimo užtikrindamas sklandų bendravimą su klientais, lanksčiai spręstų iškylančias problemas ir rūpintųsi sėkmingu projektų įgyvendinimu.